Привіт, я – Ольга.
І я така ж зелена, як і моя косметика ЧИСТА ВРОДА.

Ольга Тітова / Засновниця бренду, косметолог, кандидат технічних наук

Даруючи кожній клієнтці  екологічний, безпечний догляд, я бачу і зворотній бік створення краси. Бачу об’єми відходів моєї невеличкої Зеленої Лабораторії і мені стає ніяково від думки: а скільки ж сміття генерують великі косметичні концерни?

Так з’явилася еко-концепция «Чиста Врода без відходів».

Через 100% реалізацію усієї косметики, наше виробництво майже безвідходне. Ви замовляєте крем — він створюється для вас, а не чекає на поличці в магазині, а потім не утилізується після закінчення терміну придатності.

Я максимально скоротила використання паперових вкладишів, замінив їх QR-кодами. Тепер склад, докладний опис и спосіб застосування засобів можна знайти на сайті  або проконсультуватися у нашого спеціаліста, написавши нам в інстаграм чи вайбер.

Я відмовилася від красивих картонних коробочек для кожного крему. Декілька хвилин естетичної радості і упаковка неодмінно потрапить до сміття. Навіщо? Навіщо зайва упаковка, якщо користуватися нею все одно не будемо?

«Найскладніше питання для мене – пластикова тара»

Ми розфасовуємо креми у пластикові вакуумні флакони, які запобігають контакту з киснем, зберігають активні інгредієнти і подовжують термін придатності засобу.

Моя задача, як виробника, створити для вас не тільки якісний і безпечний продукт, але і зберегти його в процесі використання. Під час еко-пошуків досконалої тари, я тестувала скляні флакони, але на превеликий жаль, вони не утворювали такого ідеального безповітряного середовища всередині, як пластикові. І крем дуже швидко псувався 🙁

Що робити?

Збільшити процент консерванту в кремі та перейти на громіздке, не дуже гігієнічне в плані застосування, але екологічне скло? Або залишити формулу крема незмінною, максимально дружньою до шкіри, але продовжувати фасувати в «демонічний» пластик?

«Поки я обрала пластик. Але знайшовся і компроміс»

Уся тара, в яку фасується косметика Чиста Врода — якісна і підлягає вторинній переробці.

Якщо у вашому місті немає пунктів прийому пластикової тари, ви можете збирати флакони від нашої косметики і відправляти їх нам Новою Поштою.

Мелітопольські дівчата можуть залишати використану тару в «Ароматі» — в магазині, де ви забираєте свої замовлення. Увесь пластик (наш лабораторний та ваш косметичний) ми збираємо і відправляємо великою посилкою на сортувальну станцію.

Так, ми свідомо витрачаємо на цей процес час і фінанси, тому що в такий спосіб хочемо подякувати Природі за нашу красу.

 

 

Адреса для відправки використаних флаконів:
(096) 645 34 50
Мелітополь
Нова Пошта, відділення #8