Лінія ОЧИЩЕННЯ – найважливіший етап у догляді за шкірою

Ми потурбувалися, щоб ваше очищення було ніжним і дбайливим. Мікробіом-френдлі склад очищуючих засобів, м’які інноваційні ПАР не руйнують захисний бар’єр та підійдуть навіть для надчутливої шкіри.

 

Лінія ЩАСЛИВА ШКІРА – догляд за молодою шкірою і зволоження

Підходить для догляду за нормальною та комбінованою шкірою без особливих проблем. Засоби цієї серії спрямовані на профілактичний догляд, підтримку цілісності захисного бар’єру і рівня зволоженості впродовж усього дня.

 

Лінія ВИБАГЛИВА ШКІРА для сухої, чутливої, алергічної шкіри

Засоби цієї серії ідеальні для шкіри з почервоніннями і подразненнями. Олії, що входять до складу, відновлюють клітинні мембрани ліпідного шару, захищають шкіру від зовнішнього агресивного впливу, а пребіотики і цераміди піклуються про мікробіом.

 

 

Лінія ЗДОРОВА ШКІРА для проблемної шкіри

Засоби містять інгредієнти, які сприяють зменшенню запальних елементів, звуженню пір, зниженню гіперпродукції шкірного сала, вирівнюванню рельєфу і поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри.

 

Лінія СЯЮЧА ШКІРА для висвітлення шкіри

Ідеальна після фотоушкоджень, для корекції гіперпігментації і явищ постакне. Активні інгредієнти лінії, такі як екстракти зеленого чаю, агрусу, папайї та ніацинамід вирівнюють колір обличчя і помітно освіжають шкіру.

 

Лінія РОЗКІШНА ШКІРА – догляд за зрілою шкірою

Розроблена для інтенсивного догляду за зрілою шкірою. Комбінація ageless-інгредієнтів: активних олій, пептидів, антиоксидантів, вітамінів, гіалуронової кислоти – стимулює оновлення клітин, глибоке зволоження та інтенсивне живлення шкіри.

 

БЕЗДОГАННЕ ТІЛО – лінія догляду за шкірою тіла

Тіло, як і обличчя, потребує не менш ретельної турботи. Збалансовані склади з натуральними оліями і зволожуючими інгредієнтами пом’якшують шкіру, роблять її ніжною і доглянутою.